453010310010 Stager HM3100V-10 compresor aer, 100L, 10bar, 356L/min, monofazat, angrenare directa
Include TVA
Stoc epuizat
Credit module tbi bank 3.4.2
Date tehnice:
Putere: 2.2 kW / 3 CP
Tensiune nominala: 230 V
Frecventa: 50 Hz
Debit de aer refulat: 356 L/min
Rezervor aer: CW100/10
Presiune: 10 bar
Capacitate rezervor: 100 L
Turatie: 2850 rpm
Grad de protectie: IP 20
Temperatura de lucru: -10 ... +150 ºC
Nivel zgomot LwA: 95 dB(A)
Dimensiuni (L x W x H): 1005 x 410 x 810 mm