059035 VILLAGER Disc de taiere CWI-180-20 pentru otel inoxidabil, 180x22.23mm
059035 VILLAGER Disc CWI-180-20 pentru taiat otel inoxidabil, diametru exterior 180mm, diametru interior 22.23mm si grosime 2mm
Include TVA
Stoc epuizat
aliajelor metalice, in special otel inoxidabil.
Specificatii tehnice:
Denumire: CWI-180-20
Tip: WA36S7BF
Diaemtru exterior: 180 mm
Diametru interior: 22.23 mm
Grosime: 2 mm
Numar de rotatii: 8500 rpm
Material prelucrabil: otel inoxidabil
059035V